Seydişehir Haberler

AFAD’tan Enerji Nakil Hatları Tamirine Destek

Seydişehir ve çevresinde etkili olan yoğun kar yağışı sonrasında enerji nakil hatlarında meydana gelen arızanın giderilmesi için üç gündür Medaş ekipleri 24 saat esasına göre çalışmalarını sürdürüyor. Yapılan çalışmalar neticesinde Seydişehir merkez mahallelerinin büyük kısmına elektrik verildi. Elektrik verilemeyen merkez ve taşra mahallelere enerji verilmesi için Medaş ekiplerinin çalışmaları devam ediyor. Konya Valiliği’ne bağlı Afad […]

AFAD’tan Enerji Nakil Hatları Tamirine Destek
13 Ocak 2017 - 12:07 'de eklendi.

Seydişehir ve çevresinde etkili olan yoğun kar yağışı sonrasında enerji nakil hatlarında meydana gelen arızanın giderilmesi için üç gündür Medaş ekipleri 24 saat esasına göre çalışmalarını sürdürüyor.

Yapılan çalışmalar neticesinde Seydişehir merkez mahallelerinin büyük kısmına elektrik verildi. Elektrik verilemeyen merkez ve taşra mahallelere enerji verilmesi için Medaş ekiplerinin çalışmaları devam ediyor.

Konya Valiliği’ne bağlı Afad ekipleri elektrik arızasının bir an önce giderilmesi için, Medaş’a 8×8 kar araçları ve arıza tespiti için ekip desteğinde bulundu. Konya AFAD’tan yapılan açıklamada, “İlimizi etkileyen yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle enerji nakil hatlarında meydana gelen arızaların giderilmesinde mevcut araçların yetersiz kalmasından dolayı Medaş ekiplerinin keşif yapmasını sağlamak için Müdürlüğümüzde bulunan 2 adet Argo 8×8 kar paletli araç Seydişehir ve Beyşehir ilçesine görevlendirilmiştir.” denildi.

Konya AFAD Ekipleri Seydişehir'de

Konya AFAD Ekipleri Seydişehir’de

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER