Seydişehir Haberler

Başbakandan Seydişehirli Gençlere Mektup

Başbakan Binali Yıldırım, tüm Türkiye’de 18-30 arası yaş gençlere elden teslim edilmek üzere 16 Nisan halk oylamasının anlatıldığı bir mektup kaleme aldı. Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, Ak Parti Gençlik Kolları üyelerine hitaben yazdığı mektubun ardından bu kez Türkiye genelindeki 14 milyon 700 bin gence yönelik anayasa değişikliğinin amacının ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet […]

Başbakandan Seydişehirli Gençlere Mektup
14 Nisan 2017 - 8:48 'de eklendi.

Başbakan Binali Yıldırım, tüm Türkiye’de 18-30 arası yaş gençlere elden teslim edilmek üzere 16 Nisan halk oylamasının anlatıldığı bir mektup kaleme aldı.

Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, Ak Parti Gençlik Kolları üyelerine hitaben yazdığı mektubun ardından bu kez Türkiye genelindeki 14 milyon 700 bin gence yönelik anayasa değişikliğinin amacının ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin getireceği yeniliklerin detaylı bir şekilde anlatıldığı bir mektup kaleme aldı. Seydişehir’ede ulaşan mektuplar, Ak Parti Seydişehir Gençlik Kolları tarafından adreslere teslim edildi.

İSİMLERE ÖZEL GÖNDERİLDİ
Seydişehir Ak Parti Gençlik Kolları üyeleri tarafından kapı kapı dolaştırılarak elden teslim edilen “İsme özel” mektuplar, gençlere ulaştırıldı. Mektupları elden tek tek Seydişehir merkez ve mahallelerinde adreslere ulaştırdıklarını belirten Gençlik Kolları İlçe Başkanı Mevlüt POLAT “Başbakanımızın göndermiş olduğu mektupta gençlere olan güvenden, seçme yaşında olduğu gibi seçilme yaşının da 25’ten 18’e indirilmesinden, istikrarın korunması için mücadele edilmesi gerektiğinden ve 15 Temmuz Hain Darbe Girişimi’nden bahsediliyor” dedi. Mektup dağıtımının yanı sıra tüm mahalle ve köylerde “EVET gazetesi” dağıttıklarını da belirten POLAT, Evet’in en çok gençlerden geleceğine olan inancını yineledi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER