Seydişehir Haberler

Başkan Tutal; “Araç ve Mazot Desteği Yapacağız”

Seydişehir’e bağlı Ortakaraören Mahallesinde yağan karların erimesi ve yağışlar nedeniyle tarlaları sular altında kalan bir grup çiftçi,traktörleriyle konuya dikkat çekmek için şehir merkezine doğru yola çıktı. Konuyu haber alan Kaymakam Aydın Erdoğan ve Belediye Başkanı Mehmet Tutal’ın araya girmesi sonucu mahallelerine geri dönen çiftçiler suyun tahliyesi için Başkan Tutal’dan kendilerine mazot desteğinde bulunmasını istediler. Başkan […]

Başkan Tutal; “Araç ve Mazot Desteği Yapacağız”
14 Mart 2017 - 9:43 'de eklendi.

Seydişehir’e bağlı Ortakaraören Mahallesinde yağan karların erimesi ve yağışlar nedeniyle tarlaları sular altında kalan bir grup çiftçi,traktörleriyle konuya dikkat çekmek için şehir merkezine doğru yola çıktı.

Konuyu haber alan Kaymakam Aydın Erdoğan ve Belediye Başkanı Mehmet Tutal’ın araya girmesi sonucu mahallelerine geri dönen çiftçiler suyun tahliyesi için Başkan Tutal’dan kendilerine mazot desteğinde bulunmasını istediler.

Başkan Tutal;”DSİ Bölge Müdürlüğü ile görüşme yaptım.Görüşmeler sonucunda kendilerinden söz aldık. Araç ve ekipmanlarını sevk edecekler. Oradan gelecek ekipman ve araçların yetersiz kalması durumunda Seydişehir Belediyesi olarak araç takviyesi ve mazot desteği yapacağız. ” dedi.

Antalya -Konya karayolunda kısa süreliğine trafik sıkıntısı yaşandı.

Ortakaraören Tarlaları Su Bastı

Ortakaraören Tarlaları Su Bastı

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER