Seydişehir Haberler

Başkanlık Kupası Başladı

Başkanlık Kupası Futbol Turnuvası Belediye Başkanı Mehmet Tutal’ın vuruşuyla başladı. Seydişehir Belediyesi Sosyal ve Kültürel Faaliyetleri kapsamında düzenlenen Başkanlık Kupası Futbol karşılaşmaları, Atatürk Spor Salonu yanında bulunan Sentetik Çim sahada başladı. Coşkulu seyircisi ve taraftarı ile ilk karşılaşmalarına çıkan Can Bobinaj -Cumhuriyet Futbol ve Sağlık Spor- Cezaevi Spor karşılaşmaları ile start aldı. Başkan Tutal, Turnuvanın […]

Başkanlık Kupası Başladı
11 Nisan 2017 - 11:59 'de eklendi.

Başkanlık Kupası Futbol Turnuvası Belediye Başkanı Mehmet Tutal’ın vuruşuyla başladı.

Seydişehir Belediyesi Sosyal ve Kültürel Faaliyetleri kapsamında düzenlenen Başkanlık Kupası Futbol karşılaşmaları, Atatürk Spor Salonu yanında bulunan Sentetik Çim sahada başladı.
Coşkulu seyircisi ve taraftarı ile ilk karşılaşmalarına çıkan Can Bobinaj -Cumhuriyet Futbol ve Sağlık Spor- Cezaevi Spor karşılaşmaları ile start aldı.

Başkan Tutal, Turnuvanın birlik ve beraberliğe vesile olması amacıyla böyle bir organizasyon başlattıklarını belirterek, çeşitli kurum ve kuruluşlar ile uzak yakın şehrin farklı mahallelerinden 500’ü aşkın oyuncunun katıldığını kaydetti.

B aşkan Tutal, 25 takımın kura çekimi ile fikstürünün belirlendiği ve toplam 42 karşılaşma yapılması planlandığını dile getirdi. Takımlara başarı dileklerinde bulunan Başkan Tutal’ın vuruşuyla turnuva başladı.

Başkanlık Kupası Futbol turnuvaları Pazar hariç her gün Saat:17.15 ‘de Atatürk Kapalı Spor Salonu yanında bulunan sentetik çim sahada oynanacak. Turnuvalar yaklaşık 1 ay sürecek.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER