Seydişehir Haberler

Başkanlık Voleybol Turnuvası Başladı

Başkanlık Kupası Voleybol Turnuvası Belediye Başkanı Mehmet Tutal’ın set vuruşuyla başladı. Seydişehir Belediyesi Sosyal ve Kültürel Faaliyetleri kapsamında düzenlenen Başkanlık Kupası Voleybol karşılaşmaları, Atatürk Spor Salonunda başladı. Seyircileri ile ilk karşılaşmalarına çıkan Seydişehir Kredi Yurtlar Kurumu ve Sağlık Meslek Lisesi karşılaşması ile start aldı. Başkan Tutal, Turnuvanın birlik, beraberlik ve kardeşliğe vesile olması amacıyla böyle […]

Başkanlık Voleybol Turnuvası Başladı
11 Nisan 2017 - 12:10 'de eklendi.

Başkanlık Kupası Voleybol Turnuvası Belediye Başkanı Mehmet Tutal’ın set vuruşuyla başladı.

Seydişehir Belediyesi Sosyal ve Kültürel Faaliyetleri kapsamında düzenlenen Başkanlık Kupası Voleybol karşılaşmaları, Atatürk Spor Salonunda başladı.
Seyircileri ile ilk karşılaşmalarına çıkan Seydişehir Kredi Yurtlar Kurumu ve Sağlık Meslek Lisesi karşılaşması ile start aldı.

Başkan Tutal, Turnuvanın birlik, beraberlik ve kardeşliğe vesile olması amacıyla böyle bir organizasyon başlattıklarını belirterek, çeşitli kurum ve kuruluşlar ile uzak yakın şehrin farklı mahallelerinden 110 oyuncunun katıldığını kaydetti.

Başkan Tutal, 9 takımın kura çekimi ile fikstürünün belirlendiği ve toplam 20 karşılaşma yapılması planlandığını dile getirdi. Takımlara başarı dileklerinde bulunan Başkan Tutal’ın set vuruşuyla turnuva başladı.

Başkanlık Kupası Voleybol turnuvaları hafta içi her gün saat:18.30’da Atatürk Spor Salonunda oynanacak. Turnuvalar yaklaşık 1 ay sürecek.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER