Seydişehir Haberler

Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu Ertelendi

Uluslararası Bisiklet Birliği, bu sezon ilk kez World Tour takviminde yer alan Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nun ileri bir tarihe ertelendiğini açıkladı. Uluslararası Bisiklet Birliği (UCI), Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu yetkililerinin Profesyonel Bisiklet Konseyi’ne (PCC) yaptığı erteleme başvurusunun kabul edildiğini ve 18-23 Nisan tarihleri arasında yapılması planlanan turun ileri bir tarihe ertelendiğini duyurdu. Yapılan açıklamada, bu […]

Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu Ertelendi
16 Şubat 2017 - 11:54 'de eklendi.

Uluslararası Bisiklet Birliği, bu sezon ilk kez World Tour takviminde yer alan Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nun ileri bir tarihe ertelendiğini açıkladı.

Uluslararası Bisiklet Birliği (UCI), Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu yetkililerinin Profesyonel Bisiklet Konseyi’ne (PCC) yaptığı erteleme başvurusunun kabul edildiğini ve 18-23 Nisan tarihleri arasında yapılması planlanan turun ileri bir tarihe ertelendiğini duyurdu.

Yapılan açıklamada, bu sezon ilk kez World Tour takvimine alınan Türkiye Turu’nun düzenleneceği yeni tarihin Profesyonel Bisiklet Konseyi’nin mart ayındaki toplantısında belirleneceğinin altı çizildi.

Flech Wallonne ve Liege-Bastogne-Liege gibi anıtsal yarışlarla aynı tarihte olduğu için üst düzey ekiplerin nisan ayında az ilgi gösterdiği Türkiye Turu’nun ekim veya kasım ayında yapılması planlanıyor.

Recep Tayyip Erdoğan Bisiklet

Recep Tayyip Erdoğan Bisiklet

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER