Seydişehir Haberler

Hüsnü Bozkurt’a Beyşehir’de Tepki

‘Evet’ diyenleri denize dökmekle tehdit eden CHP’li Hüsnü Bozkurt, Beyşehir’de protesto edildi. Referandum çalışmaları kapsamında Beyşehir ilçesine gelen CHP Konya Milletvekili Hüsnü Bozkurt’a, konuşma yapacağı kahvehaneye girişi esnasında Atatürk Anıtı önünde toplanan bir grup, ellerinde Türk bayrağı açıp ‘Denize dök hadi bizi’ diyerek tepki gösterdi. Araçtan inen Bozkurt’u kahvehaneye girişi esnasında Anıt alanında bekleyen bir […]

Hüsnü Bozkurt’a Beyşehir’de Tepki
10 Nisan 2017 - 14:22 'de eklendi.

‘Evet’ diyenleri denize dökmekle tehdit eden CHP’li Hüsnü Bozkurt, Beyşehir’de protesto edildi.

Referandum çalışmaları kapsamında Beyşehir ilçesine gelen CHP Konya Milletvekili Hüsnü Bozkurt’a, konuşma yapacağı kahvehaneye girişi esnasında Atatürk Anıtı önünde toplanan bir grup, ellerinde Türk bayrağı açıp ‘Denize dök hadi bizi’ diyerek tepki gösterdi.

Araçtan inen Bozkurt’u kahvehaneye girişi esnasında Anıt alanında bekleyen bir grup protesto etti.

Bozkurt’a yuh çeken ve ‘Vatan hainisiniz, Hüsnü alçak’ sözleriyle tepki gösteren grubun arasından yumurta ve yabancı cisimler atıldı. Bu duruma, ‘Mustafa Kemal’in askerleriyiz’ sloganları ve alkışlarla karşılık veren CHP’lilerle grup arasında gerginlik yaşandı.

Polis, caddede olağanüstü güvenlik önlemi aldı.

POLİS KORİDORUNDA İLÇEYİ TERK ETTİ

Bozkurt’a konuşmasının ardından kahvehane çıkışında da tepki gösterildi. Bozkurt, polisin oluşturduğu güvenlik koridoru içerisinde aracına binerek ilçe merkezinden ayrıldı.

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER