Seydişehir Haberler

Konurer; “Referanduma Hazırız”

Ak Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer, Nisan ayında yapılması beklenen referanduma parti teşkilatı olarak hazır olduklarını söyledi. Ak Parti teşkilatları olarak her zaman seçim varmış gibi çalıştıklarını ifade eden İlçe Başkanı Mustafa Konurer, “Biz referandum sürecinde yapacağımız çalışmalarımız ile Seydişehir’den yüksek bir oranda ‘evet’ oyu bekliyoruz. Bu halk her zaman doğru karar verdi; inanıyorum […]

Konurer; “Referanduma Hazırız”
26 Ocak 2017 - 15:34 'de eklendi.

Ak Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer, Nisan ayında yapılması beklenen referanduma parti teşkilatı olarak hazır olduklarını söyledi.

Ak Parti teşkilatları olarak her zaman seçim varmış gibi çalıştıklarını ifade eden İlçe Başkanı Mustafa Konurer,

“Biz referandum sürecinde yapacağımız çalışmalarımız ile Seydişehir’den yüksek bir oranda ‘evet’ oyu bekliyoruz. Bu halk her zaman doğru karar verdi; inanıyorum ki bu referandumda da halkımız en doğru kararı verecektir.”dedi.

SEYDİŞEHİR ALNININ AKIYLA ÇIKACAKTIR

Ak Parti kadroları olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte güçlü ve büyük Türkiye olma yolunda ilerledikleri kaydeden Konurer,

“Önümüzde en önemli süreç olan anayasa paketi milletimizin önüne gelecek ve milletimiz istikbali ve istiklali için en doğru kararı verecektir. Güçlü ve istikrarlı Türkiye’nin adının konulacağı bu süreçte inanıyorum ki Seydişehir alnının akıyla çıkacaktır.” diye konuştu.

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER