Seydişehir Haberler

Konurer, Tıp Bayramını Kutladı

Ak Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımlayarak sağlık alanında çalışanların bayramını kutladı. Ak Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer yayımladığı kutlama mesajında; Günün her anında yer ve mekân gözetmeksizin her zaman göreve hazır olan sağlık çalışanları, yaptıkları başarılı çalışmalarla büyük işler icra ederek sağlığımız acısından yaşadığımız sıkıntıların giderilmesi […]

Konurer, Tıp Bayramını Kutladı
14 Mart 2017 - 15:47 'de eklendi.

Ak Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımlayarak sağlık alanında çalışanların bayramını kutladı.

Ak Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer yayımladığı kutlama mesajında; Günün her anında yer ve mekân gözetmeksizin her zaman göreve hazır olan sağlık çalışanları, yaptıkları başarılı çalışmalarla büyük işler icra ederek sağlığımız acısından yaşadığımız sıkıntıların giderilmesi ve insanların yaşamlarını huzurlu bir şekilde sürdürebilmesi için önemli bir görevi özveriyle yerine getirmektedirler.

Ülkemizin dört bir köşesinde görev alarak azimle çalışan sağlık personelimiz görevinin gereği olarak bilmesi gereken bilgiye sahip, sağlık alanında kullanılan tedavi araçlarını en güzel şekilde kullanabilen ve her türlü hastalığı yakından takip eden, insanlara faydalı hizmetler yapmanın gayreti içerisinde olan fedakâr insanlardır. Hekimlerimizin, hemşirelerimizin ve diğer sağlık çalışanlarımızın insanlara daha çok faydalı hizmetler yapabilmeleri açısından toplum olarak bizlerde onların yaptığı çalışmalara katkıda bulunarak yardımcı olmalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle yaşadıkları tüm zorluklara rağmen kutsal bir görevi layıkıyla yerine getirmenin gayreti içerisinde olan tüm sağlık çalışanlarına bugüne kadar verdikleri ve bundan sonra verecekleri hizmetlerden dolayı teşekkür eder ve 14 Mart Tıp bayramlarını kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim dedi.

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER