Seydişehir Haberler

Lamı Cimi Yok! Devlet Ne Derse O!

Seydişehir Ülkü Ocakları Başkanı Abdullah Özyüksel referandum süreci ile ilgili yazılı bir açıklama yaptı. Başkan Özyüksel yaptığı açıklamada şu ifadeler yer verdi; “16 Nisan günü yapılacak olan referandumun Ülkemiz ve milletimiz adına önemi kamuoyunun malumudur. Bazı hususlara açıklık getirmek ve milliyetçi- ülkücü camia üzerinde yapılmaya çalışılan spekülasyonları, algı operasyonlarını bertaraf etmek üzere bu açıklamayı yapma […]

Lamı Cimi Yok! Devlet Ne Derse O!
10 Nisan 2017 - 13:45 'de eklendi.

Seydişehir Ülkü Ocakları Başkanı Abdullah Özyüksel referandum süreci ile ilgili yazılı bir açıklama yaptı. Başkan Özyüksel yaptığı açıklamada şu ifadeler yer verdi;

“16 Nisan günü yapılacak olan referandumun Ülkemiz ve milletimiz adına önemi kamuoyunun malumudur.

Bazı hususlara açıklık getirmek ve milliyetçi- ülkücü camia üzerinde yapılmaya çalışılan spekülasyonları, algı operasyonlarını bertaraf etmek üzere bu açıklamayı yapma zarureti doğmuştur.

Geçmişte Ülkücü Hareketin şurasında burasında kendine yer bulmuş olanların, bulundukları pozisyonu kaybedince ya da istedikleri pozisyonu elde edemeyince ÜLKÜCÜ KATİLLERİYLE BİRLİKTE ülkücülere saldıranların, dokuz parti dolaşanların, dokuz parti dolaşan siyasi zübükleri ülkücülere baş etmeye kalkışanların, ÜLKÜCÜLER ADINA SÖZ SÖYLEME HAKKI YOKTUR…

Milliyetçi-Ülkücü Hareket adına söz söyleme hakkı ve yetkisi ÜLKÜCÜ HAREKETİN LİDERİ Sayın DEVLET BAHÇELİ Beye aittir.

Dün başbuğumuz Alparslan Türkeş’in aleyhinde her türlü iftira ve ayak oyunlarıyla ülkücü oyları başka partilere yönlendirmeye çalışanların bu gün Alparslan Türkeş adına sığınarak ülkücü katilleriyle kolkola ülkücülük oynamaları en hafif tabirle zübüklüktür.

Ülkücü hareket kurşunlarla sınanmış, idamlarla bilenmiş, darbelerle iradesini perçinlemiş, beş binden fazla şehit vermiş kutsal bir harekettir. Bu kutsal davayı hiç kimse şahsi ve siyasi hesaplarına alet etmeyi başaramamıştır, başaramayacaktır.

Ülkücü hareketin liderleri aziz milletimize ve ülkücülere hiç yalan söylememiştir.
Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli ise ülkücülerin başını önüne eğdirecek en ufak bir yanlışa dahi düşmemiştir.

ÜLKÜCÜLER BAŞBUĞUMUZ ALPARSLAN TÜRKEŞİN YOLUNDA

LİDERİMİZ DEVLET BAHÇELİNİN EMRİNDE

DEVLETİN VE MİLLETİN YANINDADIR.

Ülkücüler “varlığını Türk varlığına armağan etmekten , vatanın selameti, milletin ve devletin bekası için kendini feda etmek gerektiğinde” tereddüt etmeden kendini ateşe atacak imana sahiptir.
Ülkücüler şahsi ikbal ve istikballeri için değil yüce Türk milletinin beka ve istiklali için mücadele etmektedir.

MÜSTAKİL OLARAK HAYIR OYU KULLANACAK VATANDAŞLARIMIZA SAYGI DUYMAKLA BERABER devletimizin ve milletimizin bekası üzerinde oynanan oyunları dikkate alarak tercihlerini gözden geçirmelerini talep etmekteyiz.
Değişiklik yapılacak anayasa maddeleri ile ilgili ipe sapa gelmez iddialar ve yalan dolanla dolu kirli propagandaları dikkate almadan hür iradenizle maddeleri tek tek inceleyerek doğru kararı vereceğinize inancımız tamdır.

Öküzün altında buzağı arayacak , armudun sapı üzümün çöpü diyecek zaman değildir.

GÜN BİR OLMA GÜNÜDÜR. GÜN DEVLETİN VE MİLLETİN YANINDA OLMA GÜNÜDÜR. GÜN DEVLET VE MİLLET DÜŞMANLARINA KARŞI MİLLETÇE KENETLENİP TEK YUMRUK OLMA GÜNÜDÜR…

Ülkücü irade tüm Türkiye’de olduğu gibi Seydişehir’de de liderinin emrindedir.
Yolu yolumuz, kararı kararımızdır.
LAMI CİMİ YOK DEVLET NE DERSE O… diyor ve kararımızı Yüce Türk milleti ile paylaşıyoruz.
devlet için evet,
millet için evet,
cumhuriyet için evet,
Türklüğün bekası için evet,
Türkiye için evet.
EVET, EVET, bir daha EVET
BU ÜLKE İÇİN YEMİNİMİZ VAR VAZGEÇİLMEZ …”

Abdullah Özyüksel
Seydişehir Ülkü ocakları Başkanı

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER