Seydişehir Haberler

Matruşka Oyun İçinde Oyun Seydişehir’de Sahnelenecek

15 Temmuz darbe girişimini anlatan Matruşka, Oyun İçinde Oyun tiyatro oyununun 10 Şubat 2017 Cuma günü Seydişehir’de sahneleneceği öğrenildi. Seydişehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada; “Seydişehir Belediyesi, düzenlediği kültürel etkinlikler kapsamında birbirinden güzel ve çarpıcı tiyatro oyunlarını Seydişehir halkı ile buluşturmaya devam ediyor. Ayşe Bayyurt’un kaleme aldığı, Hakan Sönmez’in yönettiği “Matruşka Oyun İçinde Oyun” adlı tiyatro oyunu […]

Matruşka Oyun İçinde Oyun Seydişehir’de Sahnelenecek
06 Şubat 2017 - 11:12 'de eklendi.

15 Temmuz darbe girişimini anlatan Matruşka, Oyun İçinde Oyun tiyatro oyununun 10 Şubat 2017 Cuma günü Seydişehir’de sahneleneceği öğrenildi.

Seydişehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada;

“Seydişehir Belediyesi, düzenlediği kültürel etkinlikler kapsamında birbirinden güzel ve çarpıcı tiyatro oyunlarını Seydişehir halkı ile buluşturmaya devam ediyor.

Ayşe Bayyurt’un kaleme aldığı, Hakan Sönmez’in yönettiği “Matruşka Oyun İçinde Oyun” adlı tiyatro oyunu Seydişehir Belediyesi  tarafından izleyicilerle buluşturuluyor.

Tiyatro oyunu yakın zamanda yaşanan 15 Temmuz darbe girişimini de konu ediniyor. Cumhuriyetin kuruluşundan sonra Türkiye tarihinde yaşanmış olan siyasi olayların mizahi bir dille ele alındığı oyunda, çok sayıda usta oyuncu yer alıyor.

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Belediye Düğün Salonunda 10 Şubat Cuma günü ücretsiz olarak Saat 14.00 ve 20.00’de sahnelenecek ,“Matruşka Oyun İçinde Oyun” adlı tiyatro oyununa tüm Seydişehirlileri davet etti.” ifadelerine yer verildi.

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER