Seydişehir Haberler

Seydişehir MuayThai Türkiye Şampiyonasına Gidiyor

2017 Konya MuayThai İl Şampiyonası ve Türkiye Şampiyonası elemelerine 18 sporcuyla katılan Seydişehir Belediye Spor MuayThai takımı 11 altın, 5 gümüş , 1 bronz madalya kazanarak takım halinde birinci olmuş ve Üstün Başarı Kupasını almıştır. Ayrıca 16 sporcu da Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazanmıştır. Antrenör Ahmet DÖNMEZ :” Yaklaşık üç yıldır Seydişehir Belediyesi bünyesinde yüzlerce […]

Seydişehir MuayThai Türkiye Şampiyonasına Gidiyor
08 Şubat 2017 - 11:35 'de eklendi.

2017 Konya MuayThai İl Şampiyonası ve Türkiye Şampiyonası elemelerine 18 sporcuyla katılan Seydişehir Belediye Spor MuayThai takımı 11 altın, 5 gümüş , 1 bronz madalya kazanarak takım halinde birinci olmuş ve Üstün Başarı Kupasını almıştır.

Ayrıca 16 sporcu da Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazanmıştır. Antrenör Ahmet DÖNMEZ :” Yaklaşık üç yıldır Seydişehir Belediyesi bünyesinde yüzlerce Seydişehirli gence kapılarını açan, gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzaklaştıran, onlara özgüven kazandırıp, sağlıklı bireyler olmasına katkı sağlayan MuayThai sporuna ve kulübümüze ilgi çok büyük. Yetenekli gençlerin katılımıyla da başarılar gelmeye başladı.” dedi.MuayThai Baş antrenörü Serkan YILDIZ ise “MuayThai sporu artık olimpiyatlarda yer bulacak ve aynı zamanda okul sporları arasında da yerini almıştır.

Bu bilinçle çalışan, mücadele eden sporcularımız disiplinli, özverili çalışmayla neler yapılabileceklerini ispatladılar. Maçlardaki teknik, kondisyon ve inanç düzeyimiz gösterdi ki bu sporcularımızınSeydişehir’imize Türkiye, Avrupa ve Dünya Şampiyonlukları hatta olimpiyat dereceleri getirmeleri yakındır.

Maddi manevi katkılarıyla hep yanımızda olan başta Belediye Başkanımız Sayın Mehmet TUTAL’a, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Tahir KİBAR’a,, İlçe Spor Müdürümüz Soner BALCI’ya, Kulüp Başkanımız Celal BİCAN’a ve sporcu ailelerine çok teşekkür ediyor daha nice başarıları birlikte kutlamayı temenni ediyorum. “dedi.

Seydişehir MuayThai Şampiyon Oldu

Seydişehir MuayThai Şampiyon Oldu

 

Seydişehir MuayThai

Seydişehir MuayThai

 

Seydişehir MuayThai Takımı

Seydişehir MuayThai Takımı

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER